Držák SPZ - AUTODROMO - 2 kusy

Přizpůsobitelný, lesklý a ekologický držák SPZ - Alti Giri AUTODROMO - navržen pro ty, kteří ocení elegantní a propracované detaily.

 

Cena je za pár.

Skladem
Značka: Alti Giri
249 Kč / sada
Kategorie: AUTODROMO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.48 kg

Alti Giri AUTODROMO - Sada 2ks držáků SPZ.

Náš nejnovější model držáků SPZ.

Při navrhování držáků jsme předpokládali, že tento model bude kombinovat skvělý vzhled s kvalitními materiály a velmi jednoduchou montáží. Základna je vyrobena z nejkvalitnějšího polypropylenu vyráběného v Evropě - díky tomu máme záruku intenzivní černé barvy každého držáku, tak pružnost a odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám.

Základna má symetrické pružící prvky, které snižují možné vibrace například při jízdě na nerovném povrchu. Západková lišta, která umožňuje bezproblémovou výměnu tabulek s evidenčním číslem vozidla, je vyrobena z ABS. Je vysoká pouhých 15 mm - je to nejtenčí spodní část ze všech držáků s podobnou strukturou v Evropě.

Jeho povrch je dodatečně vyleštěn do vysokého lesku. Podznačky Alti Giri AUTODROMO - uzpůsobené pro montáž evropských SPZ o rozměrech do 520 x 110 mm. Celkové rozměry držáku jsou 527 x 128 mm.

Povrchová úprava: základna - lesk, západka - vysoký lesk

Montáž: rám se skládá ze základny, do které umístíme tabulku s evidenčním číslem vozidla, následně připevníme lištu západky

Mapa otvorů: univerzální - vhodná pro jakoukoli značku vozidla

Velkou pozornost věnujeme detailům a automobilovému kontextu toho, co děláme. Pro vaše potěšení jsme na zadní stranu rámu umístili grafiku nejslavnějších závodních tratí v Evropě a na jeho vnitřní stranu známý citát vynikajícího jezdce – Maria Andrettiho. Po nainstalování držáku SPZ je samozřejmě neuvidíte a nemají žádný praktický smysl – jsou zde jen proto, aby vám ukázaly, že auta milujeme a vymýšlení nových vychytávek nám dělá velkou radost.

Zpět do obchodu