Magnetický držák SPZ - MAGNETO - 2 kusy

Magnetický, neviditelný a inovativní držák SPZ - ALTI GIRI MAGNETO.

 

Cena je za pár.

Skladem
Značka: Alti Giri
1 199 Kč / sada
Kategorie: Magnetický držák SPZ - MAGNETO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.48 kg
MAGNETO
Novinka Tip

ALTI GIRI MAGNETO - Magnetický držák SPZ


Inovativní způsob upevnění tabulek s evidenčním číslem. Objevte nový držák SPZ od ALTI GIRI. Určen pro ty, kteří mají rádi čistý design a zároveň často snímají tabulku s evidenčním číslem, ať už při mytí, na srazech nebo jen tak při zaparkování do garáže.

Naše magnetické držáky jsou 100% skryty zaSPZ, díky čemuž samotná působí mimořádně esteticky. Osazení má tloušťku pouhých 6mm, díky čemuž téměř přilne ke karoserii auta. Vystupte z davu a upoutejte pozornost!

Sada držáků MAGNETO nedává jen estetický vzhled. Díky nim lze okamžitě změnit SPZ na libovolnou, například během automobilové rally, velkých tuningových srazů nebo při setkáních s přáteli na parkovišti. Pozor! Abyste mohli tabulku s evidenčním číslem vyměnit za jinou, musíte mít extra držák.

Kvalita, bezpečnost, všestrannost.

Sériové výrobě předcházely dlouhé měsíce testů a tisíce najetých kilometrů, díky kterým máme jistotu a důvěru v náš produkt. Každý držák obsahuje až 16 neodymových magnetů, díky čemuž fungují výborně i při vysoké rychlosti nebo měnících se povětrnostních podmínkách.

Náš držák je uzpůsoben na jakýkoli rozměr tabulek s evidenčním číslem. Bez ohledu na to, zda jezdíte na motorce nebo autě, zda je tabulka evropská nebo americká, náš držák sedne a splní vaše očekávání.

 

Instalace

Jedna z mnoha výhod našeho produktu. Výměna držáku za MAGNETO zabere jen pár minut a pro montáž potřebujete pouze šroubovák.

A o co vlastně jde? Každý držák se skládá ze dvou částí - jedna na straně nárazníku upevněná šrouby, druhá na straně SPZ uchycená páskou 3M VHB. Tyto dva díly jsou spojeny neodymovými magnety.

Nepochybnou výhodou je i to, že není třeba demontovat nárazník, protože naše držáky jsou přišroubovány na místo sériových montážních otvorů, které typicky zůstaly z předešlé montáže. Součástí je také podrobný návod. Celý set dostanete v mimořádně estetickém boxu, který byl speciálně navržen.

 

Výhody produktu:

  • vysoká kvalita zpracování, tradiční pro ALTI GIRI
  • zcela neviditelná montáž
  • rychlá výměna nebo demontáž tabulek SPZ
  • ideální i jako dárek


Obsah soupravy:

  • 4 držáky pro montáž SPZ
  • moderní černé balení
  • sada šroubů
  • instalační manuál
  • 2 kusy hadříků k odmaštění

 

Zpět do obchodu