Držák SPZ - MONO Lime Green (Světle zelený) - 2 kusy

Prémiový, lesklý a minimalistický držák SPZ bez reklamy - Alti Giri MONO - navržen pro ty, kteří ocení elegantní a propracované detaily.

Rámeček na SPZ MONO je důležitým prvkem, který bezpečně drží vaši registrační značku na určeném místě. Hrubé rámečky nepůsobí esteticky a kazí celkový dojem. Řešením je MONO - podložka pod SPZ, která díky kvalitnímu zpracování zaručuje nejen stabilní připevnění SPZ, ale i perfektní vzhled.

Minimalistické rámečky na SPZ jsou dodávány po 2 ks. Rozměrově jsou tyto rámečky navrženy pro rozměry EU. Alti Giri MONO je první SPZ rámeček, který si okamžitě oblíbíte.

Skladem
449 Kč / pár
Kategorie: Prémiový držák SPZ - MONO
Hmotnost: 0.47 kg

Držák SPZ vozidla MONO v prémiovém designu, s unikátní konstrukcí a z kvalitního materiálu. Zkrátka držák SPZ # 1 - pro ty, kteří chtějí to nejlepší. Made in Europe.

Perfektní pro montáž české kovové SPZ do 520 x 112 mm (standardní velikost EU). Celková velikost držáku je 526 x 120 mm.

Prémiový držák ŠPZ- Alti Giri MONO se vyznačuje především svým subtilním a velmi elegantním designem. Díky použití černého ABS plastu je robustní, pružný a odolný. Už žádné kývání, chrastění a zatřepat. Montáž je velmi jednoduchá a lze ji provést za pár minut pomocí přiloženého montážního návodu.

Jak na montáž? Jednoduše, viz instalační video. 


Prémiový design držáku SPZ Alti Giri MONO - bez reklamy a stylově

Všimli jste si, že intenzivní grafika má vliv na estetiku vašeho vozidla? Klasický držák SPZ s grafikou změní vaše auto na bezplatný mobilní výklad. Změnili jsme tento trend ve prospěch prémiového designu - designu bez reklamy. Logo Alti Giri, byste hledali na viditelné části držáku marně, ale přesto ho rychle a jednoznačně identifikujete. Díky jeho 8mm tenkému a symetrickému rámečku po celém obvodu je zkrátka nezaměnitelný a elegantní. Jeho základem je lesklé černé provedení a hodí se na zcela každé auto. Jeho diskrétní design vypadá skvěle i na automobilech Youngtimer, Gran Turismo, Hot Hatch, SUV nebo na sportovních autech.

Naši zákazníci jsou nejen milovníci detailů s estetickým cítěním, ale i tací, jimž záleží na dokonalém a ničím nerušeném vzhledu jejich vozidla. Pro ty jsme navrhli řešení ve formě barevného akcentu - proužku, který obtéká po celém obvodu vnějšího rámečku. K dispozici je více než 20 různých provedení a průběžně pracujeme na uvedení dalších skvělých kousků. Jeden zákazník touží aby rámeček splynul s karoserií nebo zanikl s SPZ, jiný zase aby decentně vystoupil a byl sladěný ať s emocemi majitele, s doplňky vozidla nebo se stylem, například s úžasnou italskou trikolórou. Co však spojuje všechny tyto důvody majitelů nosit MONO na svém vozidle? Je to touha po něčem výjimečném? Nebo vášeň či vůle projevit své emoce nebo jen zkrátka dopřát sobě a autu to nejlepší? Důvody jsou různé, jaký je ten váš?

 

Konstrukce držáku SPZ Alti Giri MONO - unikátní v každém směru

Výsledkem konstrukčního návrhu, je dokonalý držák SPZ, který spojením základny, registračních značek vozidla a horního rámečku nabude nadstandardní pevnost a není tedy pouze designovým skvostem, ale poskytuje i funkční design a jako z pojmenování "držák" vyplývá, jeho hlavní funkce je držet. Náš držák na SPZ MONO s jeho unikátním systémem osmi zámků, čtyř v horní a čtyřech v dolní části, drží pohromadě způsobem, který nemá na trhu konkurenci. Po jejich zakliknutí, které uslyšíte, budete jeho pevnost nejen vidět ale hlavně i cítit.

Materiál držáku SPZ Alti Giri MONO - podtržená jednotka

držák spz

Na kvalitě materiálu a na materiály samotném se nešetřilo. Je to kvalitní ABS plast s příměsemi zajišťující lesk a dlouhou životnost. Robustní základna, má opačný trend jako vnější rámeček, nese logo Alti Giri, má solidní a pevné provedení. Je klíčovým základem funkčního designu, obsahuje pouze nezbytné otvory pro montáž a v jejím středu jsme umístili číslo "1". Co myslíte, proč asi? Ano, je to volba číslo jedna motoristických nadšenců, kterým záleží na kvalitě a na každém detailu. Pokud i vám, tak držák MONO byl navržen a vyroben právě pro vás.

 

Zpět do obchodu